SU JETİ İLE BORU HATTI TEMİZLİĞİ

Su jeti ile endüstriyel temizlik hizmetlerinde Türkiye'nin lider çözüm üreticisi Mikrojet, ihtiyacınız olan su jeti temizlik hizmetlerini kendi bünyesinde bulunan su jeti makinaları ve operatörleri ile yerine getirmektedir.

Su jeti ile temizlik hizmetlerinin yanı sıra su jeti pompası, su jeti ünitesi, su jeti yedek parça, su jeti aksesuar ve su jeti kiralama hizmetleride sunmaktadır.

Bugün bünyesinde bulundurduğu 500 ile 2500 Bar su jeti makinaları ile en iyi hizmeti verebilecek kapasiteye sahip olan Mikrojet, aynı zaman da ihtiyaca özel nozul ya da su jeti ekipmanını kendi bünyesinde bulundurduğu makina ekipmanları ve Mühendis kadrosu ile üretebilmektedir.

Ülkemizin dışa bağımlılığının azaltılması için arge çalışmalarımızı devamlı geliştirmekteyiz. İthal ürünlerin bile yetersiz olduğu noktada Mikrojet üretim ekibi, sizin için tasarlar, imal eder ve uygulamasını gerçekleştirir.

Şuan ülkemizde lider su jeti çözüm üreticisi olan Mikrojet, sayısız referansları ile müşteri memnuniyetini her zaman önemsemiş ve önemsemeye devam edecektir. 

Su jeti temizlik hizmetlerinde birçok yenilik getiren firmamız en zorlu temizlik hizmetlerinde, etkin çözüm teknikleri ile hızlı ve sorunsuz su jeti temizlik hizmetini yerine getirmektedir.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tüm endüstriyel temizleme ihtiyaçlarınız için tek kaynak sağlayıcıyız. Özel ekipman, teknoloji ve personel ile en geniş temizleme hattını sunuyoruz.

EMNİYET

"Sıfır Olay" güvenlik kültürümüzün bir parçası olarak güvenlik performansı önlemleri uyguluyor ve bu önlemleri kullanarak üretkenliğimizi ölçmekteyiz. 10 yıllık varlığımızın temelinde emniyeti her zaman önemsememizdir.

 

VERİMLİLİK

Maliyet raporlamamızı kullanarak etkinliği en üst düzeye çıkarmak için çalışıyoruz. Aylık veya yıla göre alan başına işçilik maliyeti, alan başına ay veya yıl yedek parça maliyeti, her iş başı saat veya alan başına ekipman saati gibi birçok uzman raporu üretiyoruz. Koordinatörümüzün yönettiği Maliyet Azaltma Programımız aracılığıyla tasarruf sağlıyoruz.

KALİTE

Yüksek kaliteli işler için ödül veriyoruz. Mikrojet, performans değerlendirme, tahmin ve tamamlanma incelemeleri, kalite değerlendirmeleri ve niceliksel performans ölçümleri yoluyla performansını ve üretkenliğini kıyaslayarak kendini hesap verebilirlik gibi standartları ile en üst seviyede kaliteli hizmet sunuyor.


 

BÜTÜNLÜK

Her iş önemlidir. Temel değerlerimizden biri, güçlü iş ahlakımız ve bütünlüğümüzdür. Gerçek-kıyaslama raporlaması yoluyla hesap verebilirlik standartlarını kullanıyoruz - (iş, ay, alan başına). Toplam temizlik süresi, personel oranları, iş zamanlaması (OT veya ST), ekipman kullanımı ve malzeme kullanımı da dahil olmak üzere bütünlüğümüzü koruyan niceliksel performans ölçümlerini kullanırız. Sonuç: Yapacağımızı ve söylediklerimizi yapıyoruz.

 

Mikrojet olarak, Beton Yüzey Temizliği, Beton yüzeylerde temizlik hizmeti, Boru Hattı Temizliği, Kimya, Demir-Çelik, Enerji, Madencilik endüstrilerinde Eşanjör, Tank,Boru temizliği, Döküm ve Seramik Temizliği, Döküm ve Seramik Kalıplarının temizlenmesi, Döner Fırın Temizliği Çimento sanayinde, döner fırın içi kemer temizliği, Eşanjör- Evaporatör Temizliği Gıda, içecek, kağıt, cam, porselen, endüstrilerinde, mikser, tank içi, evaporatör, eşanjör, temizliği, Gemi - Karina - Ambar Temizliği, Gemi Borda, Karina altı, Güverte ve Tanklarında Su Jeti ile Raspa, Isıtıcı Yüzey Temizliği, Isıtma veya Soğutma sistemlerinde oluşan kalıntıların temizliği, Izgara ve Skid Temizliği, Otomotiv endüstrisinde, boyahanelerdeki ızgara ve kızakların temizliği, Kazan ve Fırın Temizliği, Kimya, Demir-Çelik, Enerji, Madencilik endüstrilerinde Tank,Kazan temizliği, Kondenser Temizliği, Tıkanmış olan deliklerin tıkanıklığının giderilmesi, Tank İç ve Dış Temizliği, Tank İçindeki kalıntı ve dışındaki boya temizliği, Yüzey Temizliği, Metal, Beton yüzey, boya ve pas sökme işlemleri, Epoksi Kaldırma, Su jeti ile Boya Sökme, Proses Hatları ve Reaktörleri temizliği ve daha fazla alanda su jeti ile temizlik hizmetini sunmaktadır.

Biz inanıyoruz ki, En iyi su jeti temizlik hizmetini sizlere sunabileceğimize. Bugün bizimle irtibata geçin, Sizin için çözüm üretmeye başlayalım.

 

Bizi Bugün Arayın +90 0312 386 14 00 ya da
Email gönderin info@mikrojet.com.tr adresine.

Su jeti temizlik hizmeti ya da projeleriniz için daha fazla zaman harcamayın. İletişim