MİKROJET SU JETİ TEKNOLOJİLERİ

Firmamız 2008 yılında Ankara Ostim Organize Sanayin 'de kurulmuştur. Gelişme sürecini planlı ve istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmekte olan firmamız bu gayretinin sonucu olarak sektörünün önde gelen firmalarından biri konumuna gelmiştir ve 2015 yılında İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni hizmet binasına taşınmıştır. 

Müşteri talep ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek için hareket alanını artırarak 1000 m2 kapalı alana çıkarmıştır. Stok ve servis bakımından tercih edilmekte ayrıcalıklı bir konum sağlamış olan firmamız, Alanında deneyimli personel ve son teknoloji makine parkı ile MİKROJET Endüstriyel temizlik hizmetlerini ve yedek parça servisini profesyonel bir şekilde yaparak, yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerinin memnuniyetini kazanma başarısını göstermiş ve kalitede ulaştığı en son noktayı, başlangıç noktası olarak görmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Hizmet politikası olarak maksimum kalite ve hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız 5 adet mobil aracı ve 25'in üzerinde kalifiye personeli ile her zaman daha büyük hedeflerle kaliteden taviz vermeden emin adımlarla yoluna devam etmektedir.